top of page
Letní dovolená

s nami to stihnete!

Komplexní servis

Vše na jednom místě, nic není třeba nosit sebou, vše bude pro Vás nachystané. Kombinace tělo-tvarujících ošetření, chytrého tréninku a nutričního kručinku je zárukou rychlého, avšak trvajícího účinku. 

ICOONE & PrimContour

Zázraky existují! Až 4 cm za 2 týdny při dodržení našeho doporučeného plánu. Kombinace těchto dvou strojů dokáže rozhýbat i ten neusedlejší tuk v těle. A celulitida, ta už nemá vůbec šanci!

Nutriční koučink

Není to jen o stravě, ale strava dělá hodně. U nás Vás však nečekají zákazy a odříkání. Jsme zastánci vyvážených a hlavně udržitelných stravovacích návyků. Vždy s ohledem na vaši individuální potřebu. 

EMS & IMOOVE

Je možné aby stroje cvičili za vás?  ANO, u nás je to běžné. 

Díky kombinaci EMS a IMOOVE dosáhneme skvělých výsledku za minimum Vaší námahy. S EMS procvičíme 90% svalů za 30 minut a s IMOOVE zase vnitřní stabilizační systém pouhým základním postojem.

Speciálně  tréninkový plán

Nelekejte se, není trénink jako trénink :) Po společné konzultaci nastavíme míru zátěže přesně na míru Vašim cílům, avšak s ohledem na Váš denní rytmus. Od nás nebudete nikdy odcházet v bolesti.

Podpora, komunita

Nikdy na to nebudete sami, v rámci exkluzivního servisu je i naše podpora. Pracujeme jako jeden tým a klienti jsou součástí. Společně dosahujeme našich výsledků a hledáme nové cesty. Jedna za všechny a všechny za jednu.

Jarní cena tohoto programu je 11.800 Kč

namísto běžných 15.400 Kč

Jdeš do toho s námi?

A chceš se stát součástí skvělé komunity a zároveň konečně získat tělo podle svých představ?

bottom of page