top of page
Medailonek Naty 2.jpg

Krásný den

Moje jméno je Natálie Egemová a jsem akreditovaná Výživová poradkyně rekondičního centra Spirit Place. 

 

Mým úkolem je Vám pomoci najít komplexní směr, který se vždy bude vytvářet dle situace a Vašich individuálních potřeb. Není třeba si nic zakazovat. Mohu Vám zaručit mojí 100% pozornost a oddanost pro cíle, které si spolu stanovíme. Nejste na to nikdy sami.

V celém Spirit Place konceptu vidím kompletní péči o tělo i mysl a má pro mě význam nejbližšího člověka - tak se také budu/budeme chovat k Vám.

  • Facebook
  • Instagram

můj příběh

Po dlouhých letech jsem se dopracovala tam, kde vidím reálnou podobu štěstí - do udržitelné cesty za zdravím a spokojeností. Když jsme totiž zdraví, můžeme z velké části říci, že jsme i šťastní. A zdravím nemyslím pouze to fyzické, ale i psychické a emocionální. Nepodceňuji vizuální stránku těla a spokojenost s ní, ale to jde ruku v ruce se vším výše zmíněným. Fyzická, mentální a emoční stránka - tyto sféry nejdou oddělit.

 

Mé kroky mě dovedly tam, kde bych to chtěla ukázat nejen svým blízkým, ale i Vám a zároveň s tím předat informace, které jsem nasbírala a z velké části i prožila. Sama jsem prošla rukama výživové koučky Adély Prokůpkové která je mi stálou inspirací i motivací se posouvat dále. Stojím si za tím, že vzdělávání ve výživě a zdravém přístupu k sobě nikdy nekončí a je potřeba ho neustále rozvíjet a posouvat hranice. 

Mým cílem je vymyslet pro Vás takovou cestu, která nebude utrpením a pouhým dosažením jednorázových výsledků, který se ztratí stejně brzy jako snaha si ho udržet, ale bude pro Vás tou nejvíce přínosnou a padnoucí. 

 

Vy jste na prvním místě svého to-do listu a tomu společně budeme chtít ukázat na všech aspektech života - od jídla, přes pohyb až ke spokojené mysli. To nejdůležitější je chtít začít a vykročit novým směrem. Budu Vám kamarádkou a oporou, při naší společné cestě za Vašim zdravějším Já. Se mnou z cesty již nesejdete. 

"Don’t try it, live it - Nezkoušej to, žij to!"

bottom of page