EMS

"Kvůli zranění kolene z tenisu, jsem nemohl dělat na 100% všechny potřebné cviky, ke komplexnímu posílení všech svalů. Díky EMS však stačí udělat požadovaný cvik i v minimálním rozsahu a můj sval cvičí stejně jako kdybych prováděl cvik v nejtěžší variantě!"

pro dva 4.jpg
XBody-YoungFemaleBlond-1-RGB-HR.jpg
XBody-YoungMale04.jpg

Používáme cvičební oblek EMS, který vašemu tělu při prováděných cvicích umožní silnější svalové kontrakce. Na rozdíl od tradičního cvičení se přitom dostáváte i k hlouběji umístěným svalům a při nižším zatížení dosáhnete lepších výsledků v kratším čase.

 

U běžného cvičení mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje EMS, ovšem provádí to mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, posiluje však účinněji i při nižším zatížení. EMS tak kombinuje přirozený aktivní trénink spolu s externí elektrickou stimulací svalů. Taková kombinace optimalizuje zatížení pro různé svalové skupiny, což přináší viditelné výsledky v mnohem kratší době a s menší námahou. Díky rovnoměrnému rozložení zatížení svalů dokáže EMS aktivovat zároveň oba protilehlé svaly – cvičíte tak třeba triceps i biceps v jediném cviku. Trénink navíc využívá jen přirozený pohyb, takže je šetrný vůči kloubům, šlachám a vazům.

EMS- pro jednoho

 
 • První trénink s následným zakoupením některého z našich EMS programů.


  300 českých korun
 • Jednorázový vstup bez zakoupení dalších lekcí.


  700 českých korun
 • Kombinovaná lekce EMS + 20minutové tělové ošetření.


  1 500 českých korun
 • 4 lekce pro 1 os. (cena za jednu 625,-) s možností výhodného dokoupení


  2 500 českých korun
 • 15 lekcí pro 1 os.(cena za jednu 575,-) s možností výhodného dokoupení


  8 652 českých korun
 • 30 lekcí pro 1 os.(cena za jednu 525,-) s možností výhodného dokoupení


  15 750 českých korun

EMS- pro dva