top of page

Icoone

"Před a po porodu jsem nemohla využít většinu kosmetických ošetření kůže, ale to se díky Icoone změnilo. Velkou výhodu vidím v neomezeném využití tohoto stroje, můžete se nechat formovat třeba každý den!" 

IMG_4015_gravidanza.jpg
Polonahá žena
04-ICOONE_LASER-carousel-5.jpg

ICOONE je revoluční patentovaná technologie a jednička na trhu k ošetření celulitidy, tvarování těla a omlazující péči pro obličej. Jedná se o vysoce účinný přístroj na formování postavy a zpevnění jednotlivých partií. Díky technologii, která se skládá z různých léčebných rukojetí s válečky, které mají velké množství mikroskopikých otvorů vytvářejících multimakroalveolární stimulaci a tím působí na mikrovakuolární strukturu, tedy na tukové buňky a mimobuněčnou základní hmotu /matrix/ bez jakéhokoli zatěžování tkáně, čímž je velice šetrná k tělu, pokožce tak i k žilkám. Výsledkem je velice přesná, neinvazivní a vícerozměrná masáž ošetřovaných partií.

Ošetření těla začíná lymfatickou drenáží celého těla díky, které se rozproudí celá lymfa a následně se terapeutka zaměří na specifické partie dle přání klientky. Je možné absolvovat až 5 tzv. focusů (partií) během jednoho sezení a tak docílit dokonalých výsledků. Během ošetření dochází ke zlepšení celkové mikrocirkulace průtoku krve a lymfy, ke zvýšení pružnosti podkožního vaziva a stimulaci fibroplastů.

Díky dvěma hlavicím pro ošetření těla nabízí Icoone terapeutce možnost pracovat oběma rukama současně, což znásobuje účinnost a komfort ošetření. Zároveň je Icoone jako jediný přístroj schopen ošetřit pokožku do hloubky a přitom brát ohled na pojivovou tkáň. Přístrojové hlavice plně respektují původní strukturu a funkčnost živých tkání. Nedochází k takzvanému „vysávání“ pokožky, ale naopak systém Roboderm zaručuje úplné přilnutí hlavice k epidermu a tím zamezuje vzniknutí nežádoucího stresu pro pokožku.

Icoone je první péče, po které byste měli sáhnout v případě, že záznamenávte první známky stárnutí (jemné vrásky kolem oči, otoky a kruhy, prohloubení nosoretní rýhy, lehce povadlá pleť, objem v oblasti podbradku atd). Ošetření Icoone je zcela bezbolestné a dá se provádět v jakémkoliv ročním období.

ICOONE OŠETŘENÍ TĚLA