top of page

Krásný den

Vítejte ve Spirit Place, v centru, kde propojujeme chytré technologie, profesionalitu a naprosté soukromí. V našem centru se specializujeme primárně na redukci váhy a rekondici neboli navrácení Vašeho těla zpět do kondice.

 

Díky této jedinečné kombinaci našich technologií, jsme schopni docílit viditelných výsledků v již velmi krátkém čase.

  • Facebook
  • Instagram

Den otevřených dveří
13.5. od 9 hodin do 21 hodin

Krásný den, ze Spirit Place 

 

Rádi bychom Vás pozvali na první letošní DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ našeho rekondičního centra Spirit Place, který se uskuteční v PÁTEK 13.května. 

 

Budete si moci na vlastní kůži ozkoušet jedinečný IMOOVE nebo EMS trénink, seznámit se s našimi RYCHLE-TĚLO-TVARUJÍCÍMI přístroji a jako DÁREK, od nás pro Vás, získáte diagnostiku složení Vašeho těla na přístroji InBody s 20minutovou konzultaci.

 

POZOR: NOVĚ Vám nabízíme také VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ NA MÍRU 

...

Naší specialitou jsou nové technologie v oblasti sportu a anti-aging (zpomalení stárnutí). Pracujeme s pohyblivou, robotickou plošinou IMOOVE, uvolňujeme a tvarujeme tělo pomoci ICOONE a efektivně posílíme svaly za pouhých 30 minut s EMS. 

Chcete se dozvědět více? Navštivte naše stránky www.spiritplace.cz nebo se zastavte osobně, v Pátek 13.5. od 9 do 21 h a vše si ZDRAMA vyzkoušíte přímo v našem centru. 

 

Budeme se na Vás těšit
Karoli & Natálka & Kája

REZERVUJTE si svůj přesný čas na telefonu 777 725 088 nebo na emailu info@spiritplace.cz 

bottom of page