top of page

Acerca de

Týmová práce

chceš se stát součástí týmu Spirit Place?

V tuhle chvilku jsou volné tyto pozice 

  • Fyzioterapeut/ka

  • Osobní trenér/ka

  • Specialistka pro přístrojové ošetření těla a obličeje

Pro všechny tyto pozice nabízíme: 

  • Platové ohodnocení dle Vašich zkušeností a znalostí. Avšak minimální fix. 20.000 Kč + bonusy závislé na odvedené práci – my se o zisk rádi rozdělíme :)

  • Možnost mít vlastní profesionální zázemí pro svou práci a podporu ve vzdělávání. 

  • Práci s profesionálními přístroji ICOONE a Prim Contour

  • Možnost být součástí skvělého projektu, který navrací lidem chuť do života

  • Podílet se na směru a vizitce celého centra – jsme jeden tým, pracujeme společně ♥ 

  • Zaměstnanecký poměr dle dohody - HPP, VVP nebo DPČ

Specialistka pro přístrojové ošetření těla a obličeje

Koho hledáme? 

Šikovnou přístrojovou specialistku pro práci s tělo tvarujícími a pleť vyhlazujícími přístroji ICOONE a Prime Contour. Naši klienti jdou na takové ošetření často poprvé a můžou se ostýchat. Proto je pro nás velice důležitý přístup ke klientovi a Vaše celkové vystupování.

 

Práce s přístroji není náročná a proškolíme Vás ZDARMA v rámci naší spolupráce, co je ovšem velice důležité je PRECIZNOST při provádění ošetření. To rozhoduje o celkovém výsledku. Důležitá je pro nás i týmová spolupráce a ochota si vzájemně vypomoct. 

 

Jste šikovná kosmetička, manikérka nebo masérka? I to můžeme zkombinovat :) Důležitá není předchozí praxe ale spolehlivost, vystupování a časová flexibilita. V centru nemáme úplně pevnou pracovní dobu a spíše se přizpůsobujeme požadavkům našich klientů.

 

Osobní trenér/ka

Koho hledáme?

Skvělého osobního trenéra nebo trenérku, který/á nebude jen pasivně čekat na své klienty, ale společně s námi se aktivně zapojí do naplnění našich tréninkových kapacit. Ideálně někoho, kdo si rozumí se sociálními sítěmi a zvládne si sám vytvořit obsah ze své práce. Naši klienti jsou převážně opravdu bez kondice a našim cílem není, aby odcházeli celý namoženi a druhý den se nemohli ani pohnout. To není náš styl. Tréninkové plány vznikají ve spolupráci s Fyzioterapeutem a měli by vycházet z kineziologie. Naši klienti nepotřebují postavu bojovníka, ale normální funkční tělo s rovnoměrným odvalením :)

 

Mimo klasického fitness vybavení, využíváme k práci IMOOVE a EMS technologii. IMOOVE je speciální robotická plošina, určena k efektivnímu a rychlému zpevnění vnitřního svalstva a svalového korzetu. Základním cvikem je stoj na počítačem řízené plošině, která se v 50 odlišných programech specificky naklání (s max. sklonem 15 stupňů) a zároveň rotuje do jednoho nebo druhého směru. Díky tomu je tělo neustále nuceno vyrovnávat své těžiště, a tím účinně posilovat. EMS je pak skvělým doplňkem pro namožené svaly a posílením jednotlivých částí těla. 

 

Neobejdete se bez profesionálního vzdělání, alespoň roční praxe a časové flexibility. V centru nemáme úplně pevnou pracovní dobu a spíše se přizpůsobujeme požadavkům našich klientů.

Fyzioterapeut/kA

Koho hledáme? 

Opravdového FYZIO-parťáka nebo FYZIO-parťačku do týmu, který/á nebude jen sedět s rukama v klíně a čekat, ale který/á se spolu s námi aktivně zapojí do naplnění našich kapacit a získání nových zákazníků. Ideálně někoho, komu není cizí ani práce se sociálními sítěmi a je schopen samostatně vytvořit obsah o své práci a sdílet ho. Často také pracujeme s cvičebním systémem SMS pana MUDr. Richarda Smíška a rádi bychom v tom pokračovali :) Také máme v plánu otevřít kurzy cvičení pánevního dna, a tedy uvítáme, pokud v tomto směru budete zběhlý/á. 

 

Mimo klasického vybavení pro fyzioterapii, nabízíme možnost rehabilitačního cvičení na přístroji IMOOVE. Tento přístroj, byl speciálně upraven pro snadné, avšak efektivní posílení vnitřního svalstva. K dispozici jsou i přednastavené rehabilitační programy. Jako další lze využit k práci EMS nebo ICOONE technologii. Více o přístrojích najdete na webových stránkách v sekci Technologie. 

 

Neobejdete se bez profesionálního vzdělání, alespoň roční praxe a časové flexibility. V centru nemáme úplně pevnou pracovní dobu a spíše se přizpůsobujeme požadavkům našich klientů.

Staň se součástí SP

Zaujala Vás tato nabídka? Tak nám pošlete své CV a třeba jednu dvě věty proč byste se chtě/la stát součástí našeho týmu.

Email pro odpověď: info@spiritplace.cz

bottom of page